Banka Taşıma

Kısaca banka nın sözlük tanımına bakacak olursak; Banka, faizle para alınıp verilebilen, kredi, iskonto, kambiyo işlemleri yapan, kasalarında para, değerli belge, eşya saklayan ve bunun dışındaki diğer ekonomik etkinliklerde bulunan kuruluşlara banka denir. Banka kelimesi İtalyanca banca kelimesinden Türkçeye geçmiştir. Para bozma gişesi, para bozma yeri anlamına gelir.

Günümüz de banka taşımacılığı büyük çaba ve çalışma gerektirecek bir iş olup her firmanın kolaylıkla altından kalkamayacağı bir iştir. Fakat burada devreye giren Doğuş Kargo ekibi olarak biz yılların bizlere verdiği tecrübelere dayanıyoruz, kendimize güveniyoruz ve banka taşıma hizmeti konusunda en iyi elemanlarımızla sizlerin yanınızdayız.

Taşıma işlemlerine başlamadan önce gerekli incelemeleri yapması için sizlere expertiz göndeririz. Daha sonra expertimizin yapacağı bu planlar ve incelemeler doğrultusunda ambalajlama ve paketleme işlemleri için alanında kalifiye ve tecrübeli elamanlarımız ofisinize gelerek paket ve ambalajlamalara başlarlar. Peki ambalajlamalar da özellikle nelere dikkat edilir: Kısaca bunlara da bakacak olursak:

Ambalajlama sırasında özellikle numaralandırmalara çok dikkat edilir, eşyalar büyüklük-küçüklüklerine göre ve hassas oluşlarına, kırılabilirliklerine göre ambalajlanıp paketlenir ve daha sonra numaralandırılır ve yüklemeler numaralar dahilinde yapılır. Numaralar dahilinde yapılan yüklemeler ile eşyalarınız daha güvenli seyahat yapacak olup, en kısa süre de belirteceğiniz adrese alanın da kalifiye elemanlarımızca iletilecektir.

Taşıması diğer bir çok alanın dışın da zorlu bir süreç gerektiren Banka Taşımacılığında, Doğuş Kargo ekibi olarak sizler için taşıma sistemimizde günümüz teknolojisini kullanarak sizlerin ihtiyaçlarına uygun en güncel çözümleri sunuyoruz. Diğer tüm alanlarda olduğu gibi bu alanda da üstün bir başarı gösteren Doğuş Kargo ekibi olarak nakliyat öncesinde detaylı olarak sizlere ücretsiz ekspertiz hizmeti vermekteyiz. Elemanlarımız şubenize gelerek gerekli gözlemlerde bulunur, taşınma raporu ve planlamasını hazırlar ve taşınma işlemlerini en hızlı ve güvenli bir şekilde ve bir plan doğrultusunda ilerletmeyi hedefler. Taşıma sonrasın da sizlere sunacağımız asansörlü boşaltım sistemi ile birlikte artık diğer birçok sorunu da ortadan kaldırmaktayız. Böylece taşıma sırasında he sizlerin hem de bizim içimiz rahat olur. . Taşınma bittikten sonra tekrar elemanlarımız tarafından eşyalarınız gerektiği şekilde binanıza yerleştirilir.

Img

Adım adım işlenen taşıma sırasında sizlere en kaliteli hizmeti vermekten gurur duyarız. Banka taşımacılığı işlemleri özel bir emek, ilgi, çalışma ve dikkat gerektiren işlemler bütünüdür. Doğuş Kargo Nakliyat banka taşıma işlemlerinde deneyimli olduğu için kullandığı personeller ve banka taşıma süreci adım adım programlı bir şekilde yürütülür. Nakliyat araçlarımızın her biri firmamıza aittir. Araçlarımız mobilya kaplama ile üstün korumalı bir nakliye işlemi sağlamakla birlikte, araçlarımız aynı zamanda kapalı kasa nakliye araçları olup son teknolojiler ile donatılmıştır.. Banka taşımacılığı fiyatları belirlenirken kullanılan araçlar, personel sayısı, ambalajlama gibi faktörler göz önüne alınır ve makul fiyatlarla taşıma işlemi gerçekleştirilir.

Doğuş Kargo, Banka Taşımacılığın da ; uygun fiyat anlayışı ve kalifiye uzmanlarıyla birlikte kaliteli ve güvenli hizmetin adresi. Siz de bizle iletişime geçerek daha detaylı bilgi alabilir ve nakliye işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Fuar Taşıma İçin Tıklayınız.

Müşteri Yorumlarımız

"Risk Almadan Taşının."

Yorum Alanı

Yorumlarınız Bizim İçin Önemlidir..